| جزئیات بسته بندی | جزئیات بسته بندی: بسته بندی خنثی جزئیات تحویل: پس از پرداخت |
|---|---|
| شرایط پرداخت | T/T |
| قابلیت ارائه | 10000 قطعه/قطعه در ماه |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| نام تجاری | Diebold Nixdorf |
| شماره قطعه | 01750314096 1750314096 |
|---|---|
| استفاده شده در | Diebold Nixdorf DN490/DN250A/DN550VA/DN200/DN250/DN450 |
| مبدا | Shunde، فوشان، گوانگدونگ |
| گارانتی | 90 روز |
| حمل و نقل | اکسپرس / دریا / هوا / کامیون |
| شماره قطعه | 01750206619 1750206618 1750206619 01750206618 |
|---|---|
| استفاده شده در | Diebold Nixdorf VS مدل DN490/DN250A/DN550VA/DN200/DN250/DN450 |
| مبدا | Shunde، فوشان، گوانگدونگ |
| گارانتی | 90 روز |
| حمل و نقل | اکسپرس / دریا / هوا / کامیون |
| اعداد مدل | 445-0730542 4450730542 |
|---|---|
| دسته بندی | قطعات ATM NCR S2 |
| وضعیت | موجود است |
| تایپ کنید | قطعات ATM |
| مدت پرداخت | اتحادیه غربی T/T |
| اعداد مدل | 445-0729816 4450729816 |
|---|---|
| دسته بندی | اجزای ATM |
| وضعیت | موجود است |
| تایپ کنید | قطعات ATM |
| مدت پرداخت | اتحادیه غربی T/T |
| اعداد مدل | 445-0751775 4450751775 |
|---|---|
| دسته بندی | قطعات ATM NCR S2 |
| وضعیت | موجود است |
| تایپ کنید | قطعات ATM |
| مدت پرداخت | اتحادیه غربی T/T |
| اعداد مدل | 445-0752132 4450752132 |
|---|---|
| دسته بندی | قطعات ATM NCR S2 |
| وضعیت | موجود است |
| تایپ کنید | قطعات ATM |
| مدت پرداخت | اتحادیه غربی T/T |
| اعداد مدل | 445-0759179 4450759179 |
|---|---|
| دسته بندی | قطعات ATM NCR S2 |
| وضعیت | موجود است |
| تایپ کنید | قطعات ATM |
| مدت پرداخت | اتحادیه غربی T/T |
| اعداد مدل | 4450770172 445-0770172 |
|---|---|
| دسته بندی | قطعات ATM NCR S2 |
| وضعیت | موجود است |
| تایپ کنید | قطعات ATM |
| مدت پرداخت | اتحادیه غربی T/T |
| مدل | سری Diebold Nixdorf RM4 |
|---|---|
| Uesd در | Diebold DN200/DN200V/DN200H/DN450 |
| توضیحات | Diebold Nixdorf AIC ALL IN CASSETTE CONV Push Plate |
| کیفیت | کاملا نو |
| در دسترس بودن | در انبار / ساخته شده به سفارش |