| پ.ن | KD03300-C100 |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | یونیت بالا فوجیتسو F510 |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاصی داره |
| راه حمل و نقل | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |
| پ.ن | KD20049-B91XKD |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | ماژول بازیافت ارز چند کاست فوجیتسو G60A |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاص دارد |
| راه باربری | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |
| پ.ن | KD02881-Y574 |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | ماژول بازیافت ارز چند کاست فوجیتسو G60A |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاص دارد |
| راه باربری | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |
| پ.ن | GF0307 |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | ماژول بازیافت ارز چند کاست فوجیتسو G60A |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاص دارد |
| راه باربری | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |
| پ.ن | 49254690000K-11 |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | Diebold 15T D-Shape Gear |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاص دارد |
| راه باربری | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |
| پ.ن | 49254690000K-10 |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | اعتبار سنجی قبض Diebold Opetva OP368 |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاص دارد |
| راه باربری | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |
| پ.ن | A004606 |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | قاب بیرونی NMD، NF 300 |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاص دارد |
| راه باربری | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |
| اعداد مدل | 445-0730542 4450730542 |
|---|---|
| دسته بندی | قطعات ATM NCR S2 |
| وضعیت | موجود است |
| تایپ کنید | قطعات ATM |
| مدت پرداخت | اتحادیه غربی T/T |
| شماره قطعه | 1750228920 01750228920 |
|---|---|
| استفاده شده در | Wincor Nixdorf PC280 |
| مبدا | Shunde، فوشان، گوانگدونگ |
| گارانتی | 90 روز |
| حمل و نقل | اکسپرس / دریا / هوا / کامیون |
| محدوده قیمت | بسته به قسمت متفاوت است |
|---|---|
| زمان تحویل | 3-15 روز |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاصی داره |
| زمان سرب | 1-5 روز |
| ماندگاری | بالا |