| خدمات پس از فروش ارائه شده است | پشتیبانی فنی ویدئویی، نصب، راه اندازی و آموزش میدانی، خدمات نگهداری و تعمیرات میدانی، پشتیبانی آنلای |
|---|---|
| ضمانتنامه | 90 روز، 90 روز |
| مواد | خیر |
| ظرفیت | خیر |
| سیستم عامل | خیر |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | پشتیبانی فنی ویدئویی، نصب، راه اندازی و آموزش میدانی، خدمات نگهداری و تعمیرات میدانی، پشتیبانی آنلای |
|---|---|
| ضمانتنامه | 90 روز، 90 روز |
| مواد | خیر |
| ظرفیت | خیر |
| سیستم عامل | خیر |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | پشتیبانی فنی ویدئویی، نصب، راه اندازی و آموزش میدانی، خدمات نگهداری و تعمیرات میدانی، پشتیبانی آنلای |
|---|---|
| ضمانتنامه | 90 روز، 90 روز |
| مواد | 1 |
| ظرفیت | 1 |
| سیستم عامل | 1 |
| پ.ن | 2C160000000313 |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | سر حرارتی سفارشی VKP80III |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاصی داره |
| راه حمل و نقل | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |
| پ.ن | فوجیتسو G60A |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | ماژول بازیافت ارز چند کاست فوجیتسو G60A |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاص دارد |
| راه باربری | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |
| پ.ن | KD20049-B91XKD |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | ماژول بازیافت ارز چند کاست فوجیتسو G60A |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاص دارد |
| راه باربری | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |
| پ.ن | GF0307 |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | ماژول بازیافت ارز چند کاست فوجیتسو G60A |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاص دارد |
| راه باربری | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |
| پ.ن | KD03234-C520 |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | فوجیتسو F53 F56 بیل کاست نقدی |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاص دارد |
| راه باربری | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |
| پ.ن | YT4.029.039 / CDM 8240-NF-001 |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | استخراج کننده فوجیتسو |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاص دارد |
| راه باربری | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | پشتیبانی فنی ویدئویی، نصب، راه اندازی و آموزش میدانی، خدمات نگهداری و تعمیرات میدانی، پشتیبانی آنلای |
|---|---|
| ضمانتنامه | 90 روز، 90 روز |
| مواد | 1 |
| ظرفیت | 1 |
| سیستم عامل | 1 |