| ویژگی های کلیدی | دستگاه تقسیم نقدی قیف دو جیب |
|---|---|
| ارز موجود | JOD IRR ILS MYR IDR KRW JPY CNY INR و غیره |
| ظرفیت ورودی نقدی | 500 یادداشت در هر زمان |
| ظرفیت خروجی نقدی | > 200 یادداشت |
| ظرفیت رد پول نقد | > 150 یادداشت |
| ویژگی های کلیدی | مخلوط چند ارز پول نقد پول نقد اسکناس ردیاب پول اسکناس پول دستگاه قابل حمل |
|---|---|
| ارز موجود | WD NPR MMK PHP HKD MOP LAK PKR AUD NZD AOA DZD MGA ZMK LYD BWP |
| سرعت مرتب سازی | > 800 قطعه در دقیقه |
| ظرفیت خروجی نقدی | > 200 یادداشت |
| ظرفیت رد پول نقد | > 150 یادداشت |
| مدل | سری Diebold Nixdorf RM4 |
|---|---|
| Uesd در | Diebold DN200/DN200V/DN200H/DN450 |
| توضیحات | Diebold Nixdorf AIC ALL IN CASSETTE CONV Push Plate |
| کیفیت | کاملا نو |
| در دسترس بودن | در انبار / ساخته شده به سفارش |
| پ.ن | 3143T206 |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | کمربند Glory UW-500 USF-100 12*156*0.65mm |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاص دارد |
| راه باربری | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |
| پ.ن | 3143T221 |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | کمربند Glory UW-500 USF-100 12*156*0.65mm |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاص دارد |
| راه باربری | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |
| پ.ن | 3390T002 |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | مهر و موم Glory UW-500 USF-100 O-Ring |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاص دارد |
| راه باربری | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |
| پ.ن | 31430484 |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | مهر و موم Glory UW-500 USF-100 O-Ring |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاص دارد |
| راه باربری | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |
| پ.ن | 31430528 |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | کمربند تخت Glory UW-500 USF-100 |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاص دارد |
| راه باربری | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |
| پ.ن | 31430530 |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | کمربند تخت Glory UW-500-F UW-500 USF-100 |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاص دارد |
| راه باربری | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |
| پ.ن | 31430661 |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | کمربند تخت Glory UW-500-F UW-500 USF-100 UW-200 |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاص دارد |
| راه باربری | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |