| خدمات پس از فروش ارائه شده است | پشتیبانی فنی ویدئویی، قطعات یدکی رایگان، پشتیبانی آنلاین |
|---|---|
| ضمانتنامه | 90 روز |
| مواد | هیچ یک |
| ظرفیت | هیچ یک |
| سیستم عامل | هیچ، استاندارد اصلی |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | پشتیبانی فنی ویدئویی، قطعات یدکی رایگان، پشتیبانی آنلاین |
|---|---|
| ضمانتنامه | 90 روز |
| مواد | هیچ یک |
| ظرفیت | هیچ یک |
| سیستم عامل | هیچ، استاندارد اصلی |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | پشتیبانی فنی ویدئویی، قطعات یدکی رایگان، پشتیبانی آنلاین |
|---|---|
| ضمانتنامه | 90 روز |
| مواد | هیچ یک |
| ظرفیت | هیچ یک |
| سیستم عامل | هیچ، استاندارد اصلی |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | پشتیبانی فنی ویدئویی، قطعات یدکی رایگان، پشتیبانی آنلاین |
|---|---|
| ضمانتنامه | 90 روز |
| مواد | هیچ یک |
| ظرفیت | هیچ یک |
| سیستم عامل | هیچ، استاندارد اصلی |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | پشتیبانی فنی ویدئویی، قطعات یدکی رایگان، پشتیبانی آنلاین |
|---|---|
| ضمانتنامه | 90 روز |
| مواد | هیچ یک |
| ظرفیت | هیچ یک |
| سیستم عامل | هیچ، استاندارد اصلی |
| Pn | 0090009159 |
|---|---|
| Shipping Port | Guang Zhou |
| Keywords | Wincor PC280 2050XE ATM 24V Distributor Power Supply |
| Produce Name | Wincor PC280 2050XE ATM 24V Distributor Power Supply Unit |
| Way Of Freight | DHL,Fedex,EMS,TNT,and so on |
| برنامه | دستگاه خودپرداز |
|---|---|
| استفاده شده برای | گاوصندوق واحد انتقال Wincor |
| گارانتی | 90 روز |
| شماره قطعه | 1750214641 |
| شرایط | اورجینال جدید |
| برنامه | دستگاه خودپرداز |
|---|---|
| گارانتی | 90 روز |
| شماره قطعه | 49269047000A |
| شرایط | اورجینال جدید |
| نوع صفحه نمایش لمسی | خیر |
| Pn | 009-0030205 90030205 |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاصی داره |
| شماره قطعه | 009-0030205 90030205 |
| راه حمل و نقل | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |
| گارانتی | 1 سال گارانتی محدود |
|---|---|
| نام محصول | قطعات OKI ATM |
| مدل | 6040 وات |
| قدرت | ن |
| تحویل | 2-15 روز |