| نام تجاری | Giesecke+Devrient |
|---|---|
| دسامبر | کمربند دندانه دار چرخ 20 |
| شماره قطعه | 520869001 و 520869 |
| MOQ | 1 عدد |
| نمونه | نمونه رایگان |
| نام تجاری | Giesecke+Devrient |
|---|---|
| استفاده شده برای | دستگاه سورتر G+D BPS C5 |
| کیفیت | کاملا نو |
| مبدا | فوشان، چین |
| اندازه | استاندارد |
| اعداد مدل سازگاری | سازگار با چندین مدل سری Glory GFB مانند GFB800 GFB810 GFB820 GFB-520A |
|---|---|
| رنگ | بر حسب قسمت متفاوت است |
| تایپ کنید | کامپوننت های شمارنده و مرتب کننده |
| ماندگاری | مقاومت در برابر سایش زیاد |
| بسته شامل | تک تک قطعات یا مجموعه بسته به سفارش |
| اعداد مدل سازگاری | سازگار با چندین مدل سری Glory GFB مانند GFB800 GFB810 GFB820 GFB-520A |
|---|---|
| رنگ | بر حسب قسمت متفاوت است |
| تایپ کنید | کامپوننت های شمارنده و مرتب کننده |
| ماندگاری | مقاومت در برابر سایش زیاد |
| بسته شامل | تک تک قطعات یا مجموعه بسته به سفارش |
| استفاده شده برای | سازگار با چند سری Glory GFB GFB800 GFB810 GFB820 Glory GFB-520A GFB 830 |
|---|---|
| کیفیت | جدید |
| بسته شامل | تک تک قطعات یا مجموعه بسته به سفارش |
| گارانتی | 3 ماه |
| مبدا | Shunde، فوشان، چین |
| نام تجاری | Giesecke+Devrient G&D |
|---|---|
| شماره قطعه | 521495001 521495 |
| دسامبر | موتور قرقره تسمه تایم U2/U3 |
| MOQ | 1 عدد |
| نمونه | نمونه رایگان |
| جزئیات بسته بندی | کارتن |
|---|---|
| زمان تحویل | 2 روز کاری |
| شرایط پرداخت | Western Union, T/T |
| قابلیت ارائه | 10000 عدد برای موجودی معمولی |
| محل منبع | چین |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | پشتیبانی فنی ویدئو پشتیبانی آنلاین |
|---|---|
| گارانتی | 90 روز، 90 دیاس |
| محل اصلی | چین |
| وضعیت | ژنریک جدید |
| رنگ | به عنوان تصاویر |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | پشتیبانی فنی ویدئو پشتیبانی آنلاین |
|---|---|
| گارانتی | 90 روز، 90 دیاس |
| محل اصلی | چین |
| وضعیت | ژنریک جدید |
| رنگ | به عنوان تصاویر |
| جزئیات بسته بندی | کارتن |
|---|---|
| زمان تحویل | 2 روز کاری |
| شرایط پرداخت | Western Union, T/T |
| قابلیت ارائه | 10000 عدد برای موجودی معمولی |
| محل منبع | چین |