| پ.ن | فوجیتسو G60A |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | ماژول بازیافت ارز چند کاست فوجیتسو G60A |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاص دارد |
| راه باربری | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |
| شماره قطعه | 49205474000X 49-205474-000X |
|---|---|
| مدل | سری DN |
| شرط | جدید و اصلی |
| محصول | CAMR KIT OPTEVA 720/560/520 CLR 0.33IN HI |
| حمل و نقل | ارسال به سراسر جهان از طریق Expree/Air/Sea در دسترس است |
| شماره قطعه | 49-255908-000A 49255908000A |
|---|---|
| مدل | سری DN |
| شرط | جدید و اصلی |
| محصول | دوربین USB سمت راست WDUB-1300-RT Diebold CAMERA |
| حمل و نقل | ارسال به سراسر جهان از طریق Expree/Air/Sea در دسترس است |
| شماره قطعه | 49255908000B 49-255908-000B |
|---|---|
| مدل | سری DN |
| شرط | جدید و اصلی |
| محصول | کانکتور سمت چپ USB دوربین Diebold |
| حمل و نقل | ارسال به سراسر جهان از طریق Expree/Air/Sea در دسترس است |
| شماره قطعه | 49255908000F 49-255908-000F |
|---|---|
| مدل | سری DN |
| شرط | جدید و اصلی |
| محصول | کانکتور پشتی USB دوربین Diebold |
| حمل و نقل | ارسال به سراسر جهان از طریق Expree/Air/Sea در دسترس است |
| اعداد مدل | 445-0736668 4450736668 |
|---|---|
| دسته بندی | قطعات ATM NCR S2 |
| وضعیت | موجود است |
| تایپ کنید | قطعات ATM |
| مدت پرداخت | اتحادیه غربی T/T |
| اعداد مدل | 445-0730542 4450730542 |
|---|---|
| دسته بندی | قطعات ATM NCR S2 |
| وضعیت | موجود است |
| تایپ کنید | قطعات ATM |
| مدت پرداخت | اتحادیه غربی T/T |
| اعداد مدل | G13A780A01 G13A779A01 |
|---|---|
| دسته بندی | قطعات کارت خوان ATM |
| وضعیت | موجود است |
| تایپ کنید | قطعات ATM |
| مدت پرداخت | اتحادیه غربی T/T |
| اعداد مدل | 1750344552 1750344553 |
|---|---|
| دسته بندی | اجزای ATM |
| وضعیت | موجود است |
| تایپ کنید | قطعات ATM |
| مدت پرداخت | اتحادیه غربی T/T |
| شماره قطعه | 1750002266 01750002266 |
|---|---|
| مدل | سری DN |
| شرط | جدید و اصلی |
| محصول | ماژول ورودی DN200 IOT سینی مشتری Gear 1750288271 سینی ورودی دنده 18t/65t |
| حمل و نقل | ارسال به سراسر جهان از طریق Expree/Air/Sea در دسترس است |