| پ.ن | فوجیتسو G60A |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | ماژول بازیافت ارز چند کاست فوجیتسو G60A |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاص دارد |
| راه باربری | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |
| پ.ن | KD20049-B91XKD |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | ماژول بازیافت ارز چند کاست فوجیتسو G60A |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاص دارد |
| راه باربری | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |
| پ.ن | GF0307 |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | ماژول بازیافت ارز چند کاست فوجیتسو G60A |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاص دارد |
| راه باربری | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |
| پ.ن | KD03234-C520 |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | فوجیتسو F53 F56 بیل کاست نقدی |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاص دارد |
| راه باربری | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |
| پ.ن | YT4.029.039 / CDM 8240-NF-001 |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | استخراج کننده فوجیتسو |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاص دارد |
| راه باربری | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |
| Manufacturer | Giesecke+Devrient |
|---|---|
| Used For | G+D BPS C5 Sorter Machine |
| Dec | SPUR GEAR 16T W6 ASSY 514733 |
| Dimensions | Dependent on specific accessory |
| Color | Standar |
| شماره قطعه | 49205474000X 49-205474-000X |
|---|---|
| مدل | سری DN |
| شرط | جدید و اصلی |
| محصول | CAMR KIT OPTEVA 720/560/520 CLR 0.33IN HI |
| حمل و نقل | ارسال به سراسر جهان از طریق Expree/Air/Sea در دسترس است |
| شماره قطعه | 49-255908-000A 49255908000A |
|---|---|
| مدل | سری DN |
| شرط | جدید و اصلی |
| محصول | دوربین USB سمت راست WDUB-1300-RT Diebold CAMERA |
| حمل و نقل | ارسال به سراسر جهان از طریق Expree/Air/Sea در دسترس است |
| شماره قطعه | 49255908000B 49-255908-000B |
|---|---|
| مدل | سری DN |
| شرط | جدید و اصلی |
| محصول | کانکتور سمت چپ USB دوربین Diebold |
| حمل و نقل | ارسال به سراسر جهان از طریق Expree/Air/Sea در دسترس است |
| شماره قطعه | 49255908000F 49-255908-000F |
|---|---|
| مدل | سری DN |
| شرط | جدید و اصلی |
| محصول | کانکتور پشتی USB دوربین Diebold |
| حمل و نقل | ارسال به سراسر جهان از طریق Expree/Air/Sea در دسترس است |