| اعداد مدل سازگاری | سازگار با چندین مدل سری Glory GFB مانند GFB800 GFB810 GFB820 GFB-520A |
|---|---|
| رنگ | بر حسب قسمت متفاوت است |
| تایپ کنید | کامپوننت های شمارنده و مرتب کننده |
| ماندگاری | مقاومت در برابر سایش زیاد |
| بسته شامل | تک تک قطعات یا مجموعه بسته به سفارش |
| اعداد مدل سازگاری | سازگار با چندین مدل سری Glory GFB مانند GFB800 GFB810 GFB820 GFB-520A |
|---|---|
| رنگ | بر حسب قسمت متفاوت است |
| تایپ کنید | کامپوننت های شمارنده و مرتب کننده |
| ماندگاری | مقاومت در برابر سایش زیاد |
| بسته شامل | تک تک قطعات یا مجموعه بسته به سفارش |
| اعداد مدل سازگاری | سازگار با چندین مدل سری Glory GFB مانند GFB800 GFB810 GFB820 GFB-520A |
|---|---|
| رنگ | بر حسب قسمت متفاوت است |
| تایپ کنید | کامپوننت های شمارنده و مرتب کننده |
| ماندگاری | مقاومت در برابر سایش زیاد |
| بسته شامل | تک تک قطعات یا مجموعه بسته به سفارش |
| اعداد مدل سازگاری | سازگار با چندین مدل سری Glory GFB مانند GFB800 GFB810 GFB820 GFB-520A |
|---|---|
| رنگ | بر حسب قسمت متفاوت است |
| تایپ کنید | کامپوننت های شمارنده و مرتب کننده |
| ماندگاری | مقاومت در برابر سایش زیاد |
| بسته شامل | تک تک قطعات یا مجموعه بسته به سفارش |
| اعداد مدل سازگاری | سازگار با براکت غلتکی کمکی قطعات شمارنده اسکناس Glory KV40J1151Z0 Glory برای DE-100 GFS100 GFS120 US |
|---|---|
| رنگ | بر حسب قسمت متفاوت است |
| تایپ کنید | کامپوننت های شمارنده و مرتب کننده |
| ماندگاری | مقاومت در برابر سایش زیاد |
| بسته شامل | تک تک قطعات یا مجموعه بسته به سفارش |
| مبدا | مطابق با مشخصات گلوری تولید شده است |
|---|---|
| گارانتی | معمولا 6-12 ماه گارانتی |
| استفاده | مورد استفاده در تعمیر و نگهداری و تعمیر شمارنده/سورترهای Glory |
| ماندگاری | ماندگاری طولانی و مقاوم در برابر سایش |
| رنگ | بسته به قسمت متفاوت است |
| شماره محصول | 1750173085 01750173085 |
|---|---|
| موجودی | در انبار |
| زمان سرب | 1 روز |
| کلیدواژه | ترمز فوقانی ذخیره سازی قرقره محفوظی Diebold Nixdorf |
| نصب و راه اندازی | حرفه ای توصیه می شود |
| شماره قطعه | 01750173510 1750173510 |
|---|---|
| موجودی | در انبار |
| زمان سرب | 1 روز |
| کلیدواژه | موتور ذخیره سازی قرقره محفوظ دیبولد نیکسدورف |
| نصب و راه اندازی | حرفه ای توصیه می شود |
| مبدا | مطابق با مشخصات گلوری تولید شده است |
|---|---|
| گارانتی | 90 روز |
| استفاده | مورد استفاده در تعمیر و نگهداری و تعمیر شمارنده/سورترهای Glory |
| رنگ | بسته به قسمت متفاوت است |
| تابع | قطعات تعویضی برای شمارشگر و سورتر ارز |
| رنگ | بر حسب قسمت متفاوت است |
|---|---|
| تایپ کنید | Glory Teller Cash Recycler |
| ماندگاری | مقاومت در برابر سایش زیاد |
| بسته شامل | تک تک قطعات یا مجموعه بسته به سفارش |
| گارانتی | 3 ماه |