| مدل | هیوسونگ CDU30 |
|---|---|
| شماره مورد | 44500000661 |
| اندازه | متصدی |
| زمان سرب | 2-3 روز |
| نام محصول | قطعات اتومات هایوسونگ |
| نوع محصول | قطعات ATM |
|---|---|
| موجودی | در انبار |
| زمان سرب | 1 روز |
| کلیدواژه | 01750173043 قطعات دستگاه خودپرداز Diebold Nixdorf با کیفیت بالا Wincor Nixdorf Cineo VS Bracket Cove |
| نصب و راه اندازی | حرفه ای توصیه می شود |
| اعداد مدل | 445-0729816 4450729816 |
|---|---|
| دسته بندی | اجزای ATM |
| وضعیت | موجود است |
| تایپ کنید | قطعات ATM |
| مدت پرداخت | اتحادیه غربی T/T |
| اعداد مدل | 445-0752132 4450752132 |
|---|---|
| دسته بندی | قطعات ATM NCR S2 |
| وضعیت | موجود است |
| تایپ کنید | قطعات ATM |
| مدت پرداخت | اتحادیه غربی T/T |
| اعداد مدل | 445-0758882 4450758882 |
|---|---|
| دسته بندی | قطعات ATM NCR S2 |
| وضعیت | موجود است |
| تایپ کنید | قطعات ATM |
| مدت پرداخت | اتحادیه غربی T/T |
| حمل و نقل | ارسال به سراسر جهان در دسترس است |
|---|---|
| مدل | سری DN |
| شرط | جدید و اصلی |
| محصول | CHD-DIP ICM375-3R2790 کارت خوان |
| برنامه | دستگاه DN |
| شماره قطعه | 49202790000A 49-202790-000A |
|---|---|
| مدل | سری DN |
| شرط | جدید و اصلی |
| محصول | Diebold Nixdorf Opteva Presenter SHAFT، XPRT IDLER ASSY |
| حمل و نقل | ارسال به سراسر جهان از طریق Expree/Air/Sea در دسترس است |
| شماره قطعه | 49-248086-000A 49202790000A |
|---|---|
| مدل | سری DN |
| شرط | جدید و اصلی |
| محصول | Diebold Opteva 5500 Stacker Roller Shaft 49-202790-000A |
| حمل و نقل | ارسال به سراسر جهان از طریق Expree/Air/Sea در دسترس است |
| شماره قطعه | 49253616000D 49-253616-000D |
|---|---|
| مدل | سری DN |
| شرط | جدید و اصلی |
| محصول | Diebold Opteva 5500 PRESENTER FL DRIVE SHAFT 49-253616-000D |
| حمل و نقل | ارسال به سراسر جهان از طریق Expree/Air/Sea در دسترس است |
| شماره قطعه | 49253616000D 49-253616-000D |
|---|---|
| مدل | سری DN |
| شرط | جدید و اصلی |
| محصول | Diebold Opteva 5500 SHAFT TRANSPORT DRV 49-253616-000D |
| حمل و نقل | ارسال به سراسر جهان از طریق Expree/Air/Sea در دسترس است |