| پ.ن | 1750069162 |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | منبع تغذیه WINCOR procash |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاصی داره |
| راه حمل و نقل | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |
| پ.ن | 1750254552 |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | مادربرد رایانه شخصی WINCOR CINEO C2560 CORE i5 |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاصی داره |
| راه حمل و نقل | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |
| پ.ن | 1750254552 |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | مادربرد رایانه شخصی WINCOR CINEO C2560 CORE i5 |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاصی داره |
| راه حمل و نقل | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |
| پ.ن | 1750173205-29 |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | برد کارت خوان WINCOR V2CU |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاصی داره |
| راه حمل و نقل | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |
| پ.ن | 1750262105 |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | کامپیوتر WINCOR I5 |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاصی داره |
| راه حمل و نقل | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |
| پ.ن | KD03300-C100 |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | یونیت بالا فوجیتسو F510 |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاصی داره |
| راه حمل و نقل | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |
| پ.ن | KD20049-B91XKD |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | ماژول بازیافت ارز چند کاست فوجیتسو G60A |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاص دارد |
| راه باربری | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |
| پ.ن | KD02881-Y574 |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | ماژول بازیافت ارز چند کاست فوجیتسو G60A |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاص دارد |
| راه باربری | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |
| پ.ن | GF0307 |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | ماژول بازیافت ارز چند کاست فوجیتسو G60A |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاص دارد |
| راه باربری | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |
| پ.ن | 49254690000K-11 |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | Diebold 15T D-Shape Gear |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاص دارد |
| راه باربری | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |