| ویژگی های کلیدی | دستگاه مرتب سازی دو نیرو |
|---|---|
| ارز موجود | MAD CHF HUF RON ALL GEL AZN USD BRL MXN ARS |
| ظرفیت ورودی نقدی | 500 یادداشت در هر زمان |
| ظرفیت خروجی نقدی | > 200 یادداشت |
| ظرفیت رد پول نقد | > 150 یادداشت |
| ویژگی های کلیدی | چند ارزی Bill Sorteer یادداشت های جعلی مرتب سازی پول دستگاه شمارش پول |
|---|---|
| ارز موجود | RUB UAH RSD KZT UZS DKK NOK SEK MAD CHF HUF RON ALL GEL AZN USD BRL MXN ARS COP VEF PEN CAD CLP CRC |
| ظرفیت ورودی نقدی | 500 یادداشت در هر زمان |
| ظرفیت خروجی نقدی | > 200 یادداشت |
| ظرفیت رد پول نقد | > 150 یادداشت |
| سرعت شمارش | 800-1000 یادداشت در دقیقه |
|---|---|
| مشخصات نقدی | 120×62mm -180×85mm |
| ظرفیت ورودی نقدی | 500 یادداشت در هر بار |
| ظرفیت خروجی نقدی | > 200 یادداشت |
| ظرفیت رد نقدی | > 150 یادداشت |
| سرعت شمارش | 800-1000 یادداشت در دقیقه |
|---|---|
| مشخصات نقدی | 120×62mm -180×85mm |
| ظرفیت ورودی نقدی | 500 یادداشت در هر بار |
| ظرفیت خروجی نقدی | > 200 یادداشت |
| ظرفیت رد نقدی | > 150 یادداشت |
| پ.ن | KD11070-C521 |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | واحد پول نقد CDU فوجیتسو |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاص دارد |
| راه باربری | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |
| پ.ن | فوجیتسو G60A |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | ماژول بازیافت ارز چند کاست فوجیتسو G60A |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاص دارد |
| راه باربری | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | پشتیبانی فنی ویدیویی ، پشتیبانی آنلاین |
|---|---|
| گارانتی | 90 روز، 90 روز |
| نوع صفحه نمایش لمسی | صفحه نمایش لمسی نیست |
| P/n | 1750056651 01750176229 01750041920 |
| کیفیت | جدید و اصلی/عمومی |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | پشتیبانی فنی ویدئویی، نصب، راه اندازی و آموزش میدانی، خدمات نگهداری و تعمیرات میدانی، پشتیبانی آنلای |
|---|---|
| ضمانتنامه | 90 روز، 90 روز |
| مواد | 1، پلاستیک |
| ظرفیت | 1 |
| سیستم عامل | 1 |
| پ.ن | 49253631000B |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | DRV حمل و نقل گودال Diebold |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاصی داره |
| راه حمل و نقل | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |
| پ.ن | KD03300-C100 |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | یونیت بالا فوجیتسو F510 |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاصی داره |
| راه حمل و نقل | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |