| اعداد مدل سازگاری | سازگار با چندین مدل سری Glory GFB مانند GFB800 GFB810 GFB820 GFB-520A |
|---|---|
| رنگ | بر حسب قسمت متفاوت است |
| تایپ کنید | کامپوننت های شمارنده و مرتب کننده |
| ماندگاری | مقاومت در برابر سایش زیاد |
| بسته شامل | تک تک قطعات یا مجموعه بسته به سفارش |
| اعداد مدل سازگاری | سازگار با چندین مدل سری Glory GFB مانند GFB800 GFB810 GFB820 GFB-520A |
|---|---|
| رنگ | بر حسب قسمت متفاوت است |
| تایپ کنید | کامپوننت های شمارنده و مرتب کننده |
| ماندگاری | مقاومت در برابر سایش زیاد |
| بسته شامل | تک تک قطعات یا مجموعه بسته به سفارش |
| اعداد مدل سازگاری | سازگار با چندین مدل سری Glory GFB مانند GFB800 GFB810 GFB820 GFB-520A |
|---|---|
| رنگ | بر حسب قسمت متفاوت است |
| تایپ کنید | کامپوننت های شمارنده و مرتب کننده |
| ماندگاری | مقاومت در برابر سایش زیاد |
| بسته شامل | تک تک قطعات یا مجموعه بسته به سفارش |
| اعداد مدل سازگاری | سازگار با چندین مدل سری Glory GFB مانند GFB800 GFB810 GFB820 GFB-520A |
|---|---|
| رنگ | بر حسب قسمت متفاوت است |
| تایپ کنید | کامپوننت های شمارنده و مرتب کننده |
| ماندگاری | مقاومت در برابر سایش زیاد |
| بسته شامل | تک تک قطعات یا مجموعه بسته به سفارش |
| اعداد مدل سازگاری | سازگار با چندین مدل سری Glory GFB مانند GFB800 GFB810 GFB820 GFB-520A |
|---|---|
| رنگ | بر حسب قسمت متفاوت است |
| تایپ کنید | کامپوننت های شمارنده و مرتب کننده |
| ماندگاری | مقاومت در برابر سایش زیاد |
| بسته شامل | تک تک قطعات یا مجموعه بسته به سفارش |
| اعداد مدل سازگاری | سازگار با چندین مدل سری Glory GFB مانند GFB800 GFB810 GFB820 GFB-520A |
|---|---|
| رنگ | بر حسب قسمت متفاوت است |
| تایپ کنید | کامپوننت های شمارنده و مرتب کننده |
| ماندگاری | مقاومت در برابر سایش زیاد |
| بسته شامل | تک تک قطعات یا مجموعه بسته به سفارش |
| اعداد مدل سازگاری | سازگار با براکت غلتکی کمکی قطعات شمارنده اسکناس Glory KV40J1151Z0 Glory برای DE-100 GFS100 GFS120 US |
|---|---|
| رنگ | بر حسب قسمت متفاوت است |
| تایپ کنید | کامپوننت های شمارنده و مرتب کننده |
| ماندگاری | مقاومت در برابر سایش زیاد |
| بسته شامل | تک تک قطعات یا مجموعه بسته به سفارش |
| استفاده شده برای | سازگار با چند سری Glory GFB GFB800 GFB810 GFB820 Glory GFB-520A GFB 830 |
|---|---|
| کیفیت | جدید |
| بسته شامل | تک تک قطعات یا مجموعه بسته به سفارش |
| گارانتی | 3 ماه |
| مبدا | Shunde، فوشان، چین |
| پ.ن | 49255908000B |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | کانکتور سمت چپ USB دوربین Diebold |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاصی داره |
| راه حمل و نقل | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
|---|---|
| تولید کننده | وینکور |
| رنگ | به عنوان تصویر |
| استفاده شده در | برای دستگاه خودپرداز |
| نوع کسب و کار | کارخانه |