| اعداد مدل سازگاری | سازگار با چندین مدل سری Glory GFB مانند GFB800 GFB810 GFB820 GFB-520A |
|---|---|
| رنگ | بر حسب قسمت متفاوت است |
| تایپ کنید | کامپوننت های شمارنده و مرتب کننده |
| ماندگاری | مقاومت در برابر سایش زیاد |
| بسته شامل | تک تک قطعات یا مجموعه بسته به سفارش |
| اعداد مدل سازگاری | سازگار با چندین مدل سری Glory GFB مانند GFB800 GFB810 GFB820 GFB-520A |
|---|---|
| رنگ | بر حسب قسمت متفاوت است |
| تایپ کنید | کامپوننت های شمارنده و مرتب کننده |
| ماندگاری | مقاومت در برابر سایش زیاد |
| بسته شامل | تک تک قطعات یا مجموعه بسته به سفارش |
| اعداد مدل سازگاری | سازگار با چندین مدل سری Glory GFB مانند GFB800 GFB810 GFB820 GFB-520A |
|---|---|
| رنگ | بر حسب قسمت متفاوت است |
| تایپ کنید | کامپوننت های شمارنده و مرتب کننده |
| ماندگاری | مقاومت در برابر سایش زیاد |
| بسته شامل | تک تک قطعات یا مجموعه بسته به سفارش |
| اعداد مدل سازگاری | سازگار با چندین مدل سری Glory GFB مانند GFB800 GFB810 GFB820 GFB-520A |
|---|---|
| رنگ | بر حسب قسمت متفاوت است |
| تایپ کنید | کامپوننت های شمارنده و مرتب کننده |
| ماندگاری | مقاومت در برابر سایش زیاد |
| بسته شامل | تک تک قطعات یا مجموعه بسته به سفارش |
| اعداد مدل سازگاری | سازگار با چندین مدل سری Glory GFB مانند GFB800 GFB810 GFB820 GFB-520A |
|---|---|
| رنگ | بر حسب قسمت متفاوت است |
| تایپ کنید | کامپوننت های شمارنده و مرتب کننده |
| ماندگاری | مقاومت در برابر سایش زیاد |
| بسته شامل | تک تک قطعات یا مجموعه بسته به سفارش |
| اعداد مدل سازگاری | سازگار با چندین مدل سری Glory GFB مانند GFB800 GFB810 GFB820 GFB-520A |
|---|---|
| رنگ | بر حسب قسمت متفاوت است |
| تایپ کنید | کامپوننت های شمارنده و مرتب کننده |
| ماندگاری | مقاومت در برابر سایش زیاد |
| بسته شامل | تک تک قطعات یا مجموعه بسته به سفارش |
| اعداد مدل سازگاری | سازگار با چندین مدل سری Glory GFB مانند GFB800 GFB810 GFB820 GFB-520A |
|---|---|
| رنگ | بر حسب قسمت متفاوت است |
| تایپ کنید | کامپوننت های شمارنده و مرتب کننده |
| ماندگاری | مقاومت در برابر سایش زیاد |
| بسته شامل | تک تک قطعات یا مجموعه بسته به سفارش |
| اعداد مدل سازگاری | سازگار با براکت غلتکی کمکی قطعات شمارنده اسکناس Glory KV40J1151Z0 Glory برای DE-100 GFS100 GFS120 US |
|---|---|
| رنگ | بر حسب قسمت متفاوت است |
| تایپ کنید | کامپوننت های شمارنده و مرتب کننده |
| ماندگاری | مقاومت در برابر سایش زیاد |
| بسته شامل | تک تک قطعات یا مجموعه بسته به سفارش |
| استفاده شده برای | سازگار با چند سری Glory GFB GFB800 GFB810 GFB820 Glory GFB-520A GFB 830 |
|---|---|
| کیفیت | جدید |
| بسته شامل | تک تک قطعات یا مجموعه بسته به سفارش |
| گارانتی | 3 ماه |
| مبدا | Shunde، فوشان، چین |
| ویژگی های کلیدی | استفاده از ماژول شناسایی دستگاه خودپرداز تأیید هویت بیومتریک ورید انگشت |
|---|---|
| ظرفیت کارت | 200 کارت / کاست |
| کارت خوان | کارت خوان V2CU |
| ولتاژ | 100-240vac |
| فرکانس | 50-60hz |