| رنگ | بر حسب قسمت متفاوت است |
|---|---|
| تایپ کنید | Glory Teller Cash Recycler |
| ماندگاری | مقاومت در برابر سایش زیاد |
| بسته شامل | تک تک قطعات یا مجموعه بسته به سفارش |
| گارانتی | 3 ماه |
| Pn | 009002326 |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| نام تولید | NCR ATM PARTCard ReaderContact Set سر ماژول آی سی |
| سازنده | شن جیانگ |
| شماره قطعه | 009002326 |
| Pn | 110000137 |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| سازنده | شن جیانگ |
| رنگ | به عنوان تصویر |
| راه حمل و نقل | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |
| Pn | 72323503 |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاصی داره |
| نام تولید | Hyosung CDU Feed Module ControlleATM Machine Parts |
| کلمات کلیدی | Hyosung CDU Feed Mod |
| اعداد مدل سازگاری | سازگار با چندین مدل سری Glory GFB مانند GFB800 GFB810 GFB820 GFB-520A |
|---|---|
| رنگ | بر حسب قسمت متفاوت است |
| تایپ کنید | کامپوننت های شمارنده و مرتب کننده |
| ماندگاری | مقاومت در برابر سایش زیاد |
| بسته شامل | تک تک قطعات یا مجموعه بسته به سفارش |
| اعداد مدل سازگاری | سازگار با چندین مدل سری Glory GFB مانند GFB800 GFB810 GFB820 GFB-520A |
|---|---|
| رنگ | بر حسب قسمت متفاوت است |
| تایپ کنید | کامپوننت های شمارنده و مرتب کننده |
| ماندگاری | مقاومت در برابر سایش زیاد |
| بسته شامل | تک تک قطعات یا مجموعه بسته به سفارش |
| استفاده شده برای | سازگار با چند سری Glory GFB GFB800 GFB810 GFB820 Glory GFB-520A GFB 830 |
|---|---|
| کیفیت | جدید |
| بسته شامل | تک تک قطعات یا مجموعه بسته به سفارش |
| گارانتی | 3 ماه |
| مبدا | Shunde، فوشان، چین |
| پ.ن | KD11070-C521 |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | واحد پول نقد CDU فوجیتسو |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاص دارد |
| راه باربری | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |
| پ.ن | فوجیتسو G60A |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | ماژول بازیافت ارز چند کاست فوجیتسو G60A |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاص دارد |
| راه باربری | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |
| پ.ن | 49253631000B |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | DRV حمل و نقل گودال Diebold |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاصی داره |
| راه حمل و نقل | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |