| پ.ن | H810F2307Z0 |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | کمربند تخت Glory UW-500-F UW-500 USF-100 |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاص دارد |
| راه باربری | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |
| پ.ن | J610J5211Z0 |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | کمربند تخت Glory UW-500-F UW-500 USF-100 |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاص دارد |
| راه باربری | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |
| پ.ن | 49233199127A |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | دیبولد لاستیک CES |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاص دارد |
| راه باربری | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |
| پ.ن | 3143T221 |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | کمربند Glory UW-500 USF-100 12*156*0.65mm |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاص دارد |
| راه باربری | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |
| پ.ن | 31431502 |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | کمربند تخت Glory UW-500-F UW-500 USF-100 |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاص دارد |
| راه باربری | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |
| پ.ن | 49205474000X |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | کیت دوربین دیبولد OPTEVA 720/560/520 |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاصی داره |
| راه حمل و نقل | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |
| پ.ن | 49248086000A |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | داربست رولر Diebold 5500 |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاصی داره |
| راه حمل و نقل | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
|---|---|
| تولید کننده | وینکور |
| رنگ | به عنوان تصویر |
| استفاده شده در | برای دستگاه خودپرداز |
| نوع کسب و کار | کارخانه |
| پ.ن | A002375 |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | NMD |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاص دارد |
| راه باربری | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |
| پ.ن | A004605 |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | NMD |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاص دارد |
| راه باربری | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |