| پ.ن | 01750304622 |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | کارت خوان Diebold NIDEC SANKYO EMV |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاص دارد |
| راه باربری | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
|---|---|
| تولید کننده | وینکور |
| رنگ | به عنوان تصویر |
| استفاده شده در | برای دستگاه خودپرداز |
| نوع کسب و کار | کارخانه |
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
|---|---|
| تولید کننده | وینکور |
| رنگ | به عنوان تصویر |
| استفاده شده در | برای دستگاه خودپرداز |
| نوع کسب و کار | کارخانه |
| پ.ن | KD20049-B91XKD |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | ماژول بازیافت ارز چند کاست فوجیتسو G60A |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاص دارد |
| راه باربری | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |
| پ.ن | 01750346451 |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | Diebold EPPV8 MEX ST2 |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاص دارد |
| راه باربری | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
|---|---|
| تولید کننده | وینکور |
| رنگ | به عنوان تصویر |
| استفاده شده در | برای دستگاه خودپرداز |
| نوع کسب و کار | کارخانه |
| پ.ن | KD02881-Y574 |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | ماژول بازیافت ارز چند کاست فوجیتسو G60A |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاص دارد |
| راه باربری | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |
| پ.ن | GF0307 |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | ماژول بازیافت ارز چند کاست فوجیتسو G60A |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاص دارد |
| راه باربری | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |
| پ.ن | 0322752 / 49238415000A |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | اعتبار سنجی قبض Diebold Opetva OP368 |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاص دارد |
| راه باربری | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |
| پ.ن | 49254690000K-11 |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | Diebold 15T D-Shape Gear |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاص دارد |
| راه باربری | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |