| اعداد مدل سازگاری | سازگار با چندین مدل سری Glory GFB مانند GFB800 GFB810 GFB820 GFB-520A |
|---|---|
| رنگ | بر حسب قسمت متفاوت است |
| تایپ کنید | کامپوننت های شمارنده و مرتب کننده |
| ماندگاری | مقاومت در برابر سایش زیاد |
| بسته شامل | تک تک قطعات یا مجموعه بسته به سفارش |
| اعداد مدل سازگاری | سازگار با چندین مدل سری Glory GFB مانند GFB800 GFB810 GFB820 GFB-520A |
|---|---|
| رنگ | بر حسب قسمت متفاوت است |
| تایپ کنید | کامپوننت های شمارنده و مرتب کننده |
| ماندگاری | مقاومت در برابر سایش زیاد |
| بسته شامل | تک تک قطعات یا مجموعه بسته به سفارش |
| پ.ن | 49255908000B |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | کانکتور سمت چپ USB دوربین Diebold |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاصی داره |
| راه حمل و نقل | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |
| پ.ن | 49255908000F |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | کانکتور پشتی USB دوربین Diebold |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاصی داره |
| راه حمل و نقل | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |
| پ.ن | 1750136159 |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | منبع تغذیه توزیع کننده 24 ولت ATM Wincor PC280 2050XE |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاصی داره |
| راه حمل و نقل | DHL ، FedEx ، EMS ، TNT و غیره |
| پ.ن | 01750252347 |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | Diebold V7 EPP |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاصی داره |
| راه حمل و نقل | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |
| پ.ن | 01750173205 |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | کارت خوان WINCOR استاندارد CHD V2CU |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاصی داره |
| راه حمل و نقل | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |
| پ.ن | 01750234858 |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | Diebold V7 EPP |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاصی داره |
| راه حمل و نقل | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |
| پ.ن | 01750303599 |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | Diebold V7 EPP |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاصی داره |
| راه حمل و نقل | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |
| پ.ن | 49202790000A |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | مونتاژ بیکار حمل و نقل شفت دیبولد |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاصی داره |
| راه حمل و نقل | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |