| مدل | سری Diebold Nixdorf RM4 |
|---|---|
| Uesd در | Diebold DN200/DN200V/DN200H/DN450 |
| توضیحات | Diebold Nixdorf AIC ALL IN CASSETTE CONV Push Plate |
| کیفیت | کاملا نو |
| در دسترس بودن | در انبار / ساخته شده به سفارش |
| شماره قطعه | 1750307764 01750301684 01750307764 1750301684 |
|---|---|
| استفاده شده در | Diebold Nixdorf DN200/DN200V/DN200H/DN450 |
| مبدا | Shunde، فوشان، گوانگدونگ |
| گارانتی | 90 روز |
| حمل و نقل | اکسپرس / دریا / هوا / کامیون |
| استفاده شده در | Diebold Nixdorf PC280 Facsia |
|---|---|
| موجودی | در انبار |
| زمان سرب | 1 روز |
| کلیدواژه | 175023336 1750245764 1750245768 1750245766 برند جدید Diebold Nixdorf PC280 Facsia 0175023336 0175024 |
| نصب و راه اندازی | حرفه ای توصیه می شود |
| شماره قطعه | 01750314096 1750314096 |
|---|---|
| استفاده شده در | Diebold Nixdorf DN490/DN250A/DN550VA/DN200/DN250/DN450 |
| مبدا | Shunde، فوشان، گوانگدونگ |
| گارانتی | 90 روز |
| حمل و نقل | اکسپرس / دریا / هوا / کامیون |
| شماره قطعه | 01750206619 1750206618 1750206619 01750206618 |
|---|---|
| استفاده شده در | Diebold Nixdorf VS مدل DN490/DN250A/DN550VA/DN200/DN250/DN450 |
| مبدا | Shunde، فوشان، گوانگدونگ |
| گارانتی | 90 روز |
| حمل و نقل | اکسپرس / دریا / هوا / کامیون |
| شماره قطعه | 1750238547 01750238547 |
|---|---|
| استفاده شده در | Wincor Nixdorf CS4060 8050 4040 |
| مبدا | Shunde، فوشان، گوانگدونگ |
| گارانتی | 90 روز |
| حمل و نقل | اکسپرس / دریا / هوا / کامیون |
| شماره قطعه | 1750228920 01750228920 |
|---|---|
| استفاده شده در | Wincor Nixdorf PC280 |
| مبدا | Shunde، فوشان، گوانگدونگ |
| گارانتی | 90 روز |
| حمل و نقل | اکسپرس / دریا / هوا / کامیون |
| استفاده شده در | کاور شاتر Diebold/Wincor Nixdorf PC280 |
|---|---|
| موجودی | در انبار |
| زمان سرب | 1 روز |
| کلیدواژه | 1750246172 1750243353 کاملاً جدید وینکور قطعات ATM Diebold Nixdorf PC280N درب شاتر 01750246172 01750 |
| نصب و راه اندازی | حرفه ای توصیه می شود |
| استفاده شده در | سری Diebold Nixdorf Opteva |
|---|---|
| موجودی | در انبار |
| زمان سرب | 1 روز |
| کلیدواژه | 00103334001W قطعات ATM Diebold Nixdorf Opteva Locking Divert Cassette with Key 00-103334-001W |
| نصب و راه اندازی | حرفه ای توصیه می شود |
| استفاده شده در | سری Diebold Nixdorf RM4 |
|---|---|
| موجودی | در انبار |
| زمان سرب | 1 روز |
| کلیدواژه | 01750370512 Diebold Nixdorf EXTRACTOR SHAFT VS IV ASSD. ROHS DSU (RM4) 1750291752 DSU Dispense Stack |
| نصب و راه اندازی | حرفه ای توصیه می شود |