| خدمات پس از فروش ارائه شده است | پشتیبانی فنی ویدئویی، قطعات یدکی رایگان، نصب، راه اندازی و آموزش میدانی، خدمات نگهداری و تعمیرات مید |
|---|---|
| ضمانتنامه | 90 روز |
| مواد | 1 |
| ظرفیت | 1 |
| سیستم عامل | 1 |
| نام تجاری | Giesecke+Devrient G+D |
|---|---|
| شماره قطعه | 520860001 520860 |
| استفاده شده در | G&D BPS C5 |
| دسامبر | قرقره 520860 SGT (20) |
| MOQ | 1 عدد |
| اعداد مدل سازگاری | سازگار با چندین مدل سری Glory GFB مانند GFB800 GFB810 GFB820 GFB-520A |
|---|---|
| رنگ | بر حسب قسمت متفاوت است |
| تایپ کنید | کامپوننت های شمارنده و مرتب کننده |
| ماندگاری | مقاومت در برابر سایش زیاد |
| بسته شامل | تک تک قطعات یا مجموعه بسته به سفارش |
| اعداد مدل سازگاری | سازگار با چندین مدل سری Glory GFB مانند GFB800 GFB810 GFB820 GFB-520A |
|---|---|
| رنگ | بر حسب قسمت متفاوت است |
| تایپ کنید | کامپوننت های شمارنده و مرتب کننده |
| ماندگاری | مقاومت در برابر سایش زیاد |
| بسته شامل | تک تک قطعات یا مجموعه بسته به سفارش |
| استفاده شده برای | سازگار با چند سری Glory GFB GFB800 GFB810 GFB820 Glory GFB-520A GFB 830 |
|---|---|
| کیفیت | جدید |
| بسته شامل | تک تک قطعات یا مجموعه بسته به سفارش |
| گارانتی | 3 ماه |
| مبدا | Shunde، فوشان، چین |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | پشتیبانی فنی ویدئویی، نصب، راه اندازی و آموزش میدانی، خدمات نگهداری و تعمیرات میدانی، پشتیبانی آنلای |
|---|---|
| ضمانتنامه | 90 روز، 90 روز |
| مواد | N، پلاستیک |
| ظرفیت | ن |
| سیستم عامل | 1 |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | پشتیبانی فنی ویدئویی، نصب، راه اندازی و آموزش میدانی، خدمات نگهداری و تعمیرات میدانی، پشتیبانی آنلای |
|---|---|
| ضمانتنامه | 90 روز، 90 روز |
| مواد | N، پلاستیک |
| ظرفیت | ن |
| سیستم عامل | 1 |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | پشتیبانی فنی ویدئویی، نصب، راه اندازی و آموزش میدانی، خدمات نگهداری و تعمیرات میدانی، پشتیبانی آنلای |
|---|---|
| ضمانتنامه | 90 روز |
| مواد | 1، پلاستیک |
| ظرفیت | 1 |
| سیستم عامل | 1 |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | پشتیبانی فنی ویدئویی، نصب، راه اندازی و آموزش میدانی، خدمات نگهداری و تعمیرات میدانی، پشتیبانی آنلای |
|---|---|
| ضمانتنامه | 90 روز |
| مواد | 1، پلاستیک |
| ظرفیت | 1 |
| سیستم عامل | 1 |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | پشتیبانی فنی ویدئویی، نصب، راه اندازی و آموزش میدانی، خدمات نگهداری و تعمیرات میدانی، پشتیبانی آنلای |
|---|---|
| ضمانتنامه | 90 روز |
| مواد | 1، پلاستیک |
| ظرفیت | 1 |
| سیستم عامل | 1 |