| پ.ن | 1750254552 |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | مادربرد رایانه شخصی WINCOR CINEO C2560 CORE i5 |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاصی داره |
| راه حمل و نقل | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |
| پ.ن | KD03300-C100 |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | یونیت بالا فوجیتسو F510 |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاصی داره |
| راه حمل و نقل | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |
| پ.ن | 01750173205 |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | کارت خوان WINCOR استاندارد CHD V2CU |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاصی داره |
| راه حمل و نقل | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |
| اعداد مدل | 445-0759179 4450759179 |
|---|---|
| دسته بندی | قطعات ATM NCR S2 |
| وضعیت | موجود است |
| تایپ کنید | قطعات ATM |
| مدت پرداخت | اتحادیه غربی T/T |
| پ.ن | 2C160000000313 |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | سر حرارتی سفارشی VKP80III |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاصی داره |
| راه حمل و نقل | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |
| پ.ن | فوجیتسو G60A |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | ماژول بازیافت ارز چند کاست فوجیتسو G60A |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاص دارد |
| راه باربری | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |
| پ.ن | KD20049-B91XKD |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | ماژول بازیافت ارز چند کاست فوجیتسو G60A |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاص دارد |
| راه باربری | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |
| زمان تحویل | 5-8 روز کاری |
|---|---|
| شرایط پرداخت | T/T |
| قابلیت ارائه | 100 قطعه در ماه |
| محل منبع | چین |
| نام تجاری | Diebold |
| اعداد مدل | 445-0736668 4450736668 |
|---|---|
| دسته بندی | قطعات ATM NCR S2 |
| وضعیت | موجود است |
| تایپ کنید | قطعات ATM |
| مدت پرداخت | اتحادیه غربی T/T |
| اعداد مدل | 445-0730542 4450730542 |
|---|---|
| دسته بندی | قطعات ATM NCR S2 |
| وضعیت | موجود است |
| تایپ کنید | قطعات ATM |
| مدت پرداخت | اتحادیه غربی T/T |