| خدمات پس از فروش ارائه شده است | پشتیبانی فنی ویدئویی، نصب، راه اندازی و آموزش میدانی، خدمات نگهداری و تعمیرات میدانی، پشتیبانی آنلای |
|---|---|
| ضمانتنامه | 90 روز، 90 روز |
| مواد | N، پلاستیک |
| ظرفیت | ن |
| سیستم عامل | 1 |
| پ.ن | فوجیتسو G60A |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | ماژول بازیافت ارز چند کاست فوجیتسو G60A |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاص دارد |
| راه باربری | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |
| پ.ن | NMD 100 Dispenser 4 کاست و 1 رد |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | NMD |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاص دارد |
| راه باربری | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |
| پ.ن | KD11070-C521 |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | واحد پول نقد CDU فوجیتسو |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاص دارد |
| راه باربری | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |
| پ.ن | NMD 100 Dispenser 4 کاست و 1 رد |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | NMD |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاص دارد |
| راه باربری | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |
| گارانتی | 1 سال گارانتی محدود |
|---|---|
| قدرت | ن |
| وضعیت سهام | در انبار |
| نصب و راه اندازی | نصب حرفه ای توصیه می شود |
| تحویل | 2-15 روز |
| پ.ن | KD02881-Y574 |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | ماژول بازیافت ارز چند کاست فوجیتسو G60A |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاص دارد |
| راه باربری | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |
| پ.ن | GF0307 |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | ماژول بازیافت ارز چند کاست فوجیتسو G60A |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاص دارد |
| راه باربری | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | پشتیبانی فنی ویدئویی، نصب، راه اندازی و آموزش میدانی، خدمات نگهداری و تعمیرات میدانی، پشتیبانی آنلای |
|---|---|
| ضمانتنامه | 90 روز، 90 روز |
| مواد | 1، پلاستیک |
| ظرفیت | 1 |
| سیستم عامل | 1 |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | پشتیبانی فنی ویدیویی، پشتیبانی آنلاین |
|---|---|
| ضمانتنامه | 90 روز، 90 روز |
| مواد | قطعات الکترونیکی |
| ظرفیت | هیچ یک |
| سیستم عامل | هیچ یک |