| ویژگی های کلیدی | Windows 10 I5 4GB RAM 500GB HDD CPU PC Core for ATM Machine |
|---|---|
| ظرفیت کارت | 200 کارت / کاست |
| کارت خوان | کارت خوان V2CU |
| ولتاژ | 100-240vac |
| فرکانس | 50-60hz |
| سری | فوجیتسو F56 |
|---|---|
| اندازه | استاندارد/سفارشی |
| ماندگاری | بالا |
| استفاده شده در | برای دستگاه بازی / دستگاه پول نقد |
| رد ظرفیت قبض | تقریبا 500 اسکناس |
| استفاده شده در | Diebold Nixdorf Opteva Series/CMD V6A |
|---|---|
| موجودی | در انبار |
| زمان سرب | 1 روز |
| کلمه کلیدی | 1750354977 قطعات ATM Diebold Nixdorf MULTI-MEDIA CSET SEC UNIV ACTIVDISPENSE 01750354977 |
| نصب و راه اندازی | حرفه ای توصیه می شود |
| سازگاری | مدل های خودپرداز فوجیتسو |
|---|---|
| استفاده شده در | ماشین فجیلسو |
| مواد | پلاستیک و فلز با عیار بالا |
| تحویل | 2-7 روز پس از دریافت پرداخت |
| مبدا مکان | چین |
| مدل | سری Diebold Nixdorf RM4 |
|---|---|
| Uesd در | Diebold DN200/DN200V/DN200H/DN450 |
| توضیحات | Diebold Nixdorf AIC ALL IN CASSETTE CONV Push Plate |
| کیفیت | کاملا نو |
| در دسترس بودن | در انبار / ساخته شده به سفارش |
| اندازه | استاندارد |
|---|---|
| پشتیبانی مشتری | توسط Diebold یا نمایندگی های مجاز ارائه شده است |
| محل اصل | چین |
| قید | اصلی، مرمت شده، ژنریک |
| وزن | 0.5 |
| اندازه | استاندارد |
|---|---|
| پشتیبانی مشتری | توسط Diebold یا نمایندگی های مجاز ارائه شده است |
| محل اصل | چین |
| قید | اصلی، مرمت شده، ژنریک |
| وزن | 3 |
| اندازه | استاندارد |
|---|---|
| پشتیبانی مشتری | توسط Diebold یا نمایندگی های مجاز ارائه شده است |
| محل اصل | چین |
| قید | اصلی، مرمت شده، ژنریک |
| وزن | 5 |
| سری | فوجیتسو F56 |
|---|---|
| اندازه | استاندارد |
| ماندگاری | بالا |
| استفاده شده در | برای دستگاه بازی / دستگاه پول نقد |
| رد ظرفیت قبض | تقریبا 500 اسکناس |
| سازگاری | مدل های خودپرداز فوجیتسو |
|---|---|
| استفاده شده در | ماشین فجیلسو |
| مواد | پلاستیک و فلز با عیار بالا |
| تحویل | 2-7 روز پس از دریافت پرداخت |
| مبدا مکان | چین |