| سازگاری | مدل های خودپرداز فوجیتسو |
|---|---|
| استفاده شده در | ماشین فجیلسو |
| مواد | پلاستیک و فلز با عیار بالا |
| تحویل | 2-7 روز پس از دریافت پرداخت |
| مبدا مکان | چین |
| سازگاری | مدل های خودپرداز فوجیتسو |
|---|---|
| استفاده شده در | ماشین فجیلسو |
| مواد | پلاستیک و فلز با عیار بالا |
| تحویل | 2-7 روز پس از دریافت پرداخت |
| مبدا مکان | چین |
| ماژول | قطعات ATM هیتاچی دیبولد ECRM |
|---|---|
| خدمات اکسپرس | با هواپیما / با اکسپرس / از طریق دریا |
| مجسمه استوک | در انبار |
| راه حمل و نقل | DHL، Fedex، UPS.TNT |
| استفاده شده در | دستگاه خودپرداز دیبولد |
| استفاده شده در | Diebold Nixdorf Opteva Series/CMD V6A |
|---|---|
| موجودی | در انبار |
| زمان سرب | 1 روز |
| کلمه کلیدی | 1750354977 قطعات ATM Diebold Nixdorf MULTI-MEDIA CSET SEC UNIV ACTIVDISPENSE 01750354977 |
| نصب و راه اندازی | حرفه ای توصیه می شود |
| سرعت شمارش | 800-1000 یادداشت در دقیقه |
|---|---|
| مشخصات نقدی | 120×62mm -180×85mm |
| ظرفیت ورودی نقدی | 500 یادداشت در هر بار |
| ظرفیت خروجی نقدی | > 200 یادداشت |
| ظرفیت رد نقدی | > 150 یادداشت |
| سرعت شمارش | 800-1000 یادداشت در دقیقه |
|---|---|
| مشخصات نقدی | 120×62mm -180×85mm |
| ظرفیت ورودی نقدی | 500 یادداشت در هر بار |
| ظرفیت خروجی نقدی | > 200 یادداشت |
| ظرفیت رد نقدی | > 150 یادداشت |
| نام تجاری | Giesecke+Devrien |
|---|---|
| استفاده شده در | G+D BPS C5 |
| دسامبر | تسمه تایمینگ 20GMTR |
| سازنده | Giesecke+Devrient/OEM چین |
| شماره قطعه | 509630/509630001 |
| Manufacturer | Giesecke+Devrient |
|---|---|
| Used For | G+D BPS C5 Sorter Machine |
| Dec | SPUR GEAR 16T W6 ASSY 514733 |
| Dimensions | Dependent on specific accessory |
| Color | Standar |
| برنامه | دستگاه خودپرداز |
|---|---|
| استفاده شده برای | تراشه کارت خوان Wincor |
| گارانتی | 90 روز |
| شرایط | اورجینال جدید |
| نوع صفحه نمایش لمسی | خیر |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | پشتیبانی فنی ویدئو پشتیبانی آنلاین |
|---|---|
| گارانتی | 90 روز، 90 دیاس |
| مواد | فلز |
| محل اصل | چین |
| وضعیت | ژنریک جدید |