| ویژگی های کلیدی | تجهیزات بانک کارت خوان دستگاه های ضد چربی دستگاه ضد تقلب |
|---|---|
| ظرفیت کارت | 200 کارت / کاست |
| کارت خوان | کارت خوان V2CU |
| ولتاژ | 100-240vac |
| فرکانس | 50-60hz |
| ویژگی اصلی | تفکیک کننده اسکناس مخلوط |
|---|---|
| ارز موجود | پوند |
| ظرفیت ورودی نقدی | 500 یادداشت در هر بار |
| ظرفیت خروجی نقدی | > 200 یادداشت |
| ظرفیت رد نقدی | > 150 یادداشت |
| سرعت شمارش | 800-1000 یادداشت در دقیقه |
|---|---|
| مشخصات نقدی | 120 × 62 میلی متر -180 × 85 میلی متر |
| ظرفیت ورودی نقدی | 500 یادداشت در هر زمان |
| ظرفیت خروجی نقدی | > 200 یادداشت |
| ظرفیت رد پول نقد | > 150 یادداشت |
| سازگاری | مدل های خودپرداز فوجیتسو |
|---|---|
| استفاده شده در | ماشین فجیلسو |
| مواد | پلاستیک و فلز با عیار بالا |
| تحویل | 2-7 روز پس از دریافت پرداخت |
| مبدا مکان | چین |
| مدل | سری Diebold Nixdorf RM4 |
|---|---|
| Uesd در | Diebold DN200/DN200V/DN200H/DN450 |
| توضیحات | Diebold Nixdorf AIC ALL IN CASSETTE CONV Push Plate |
| کیفیت | کاملا نو |
| در دسترس بودن | در انبار / ساخته شده به سفارش |
| جزئیات بسته بندی | کارتن |
|---|---|
| زمان تحویل | 2 روز کاری |
| شرایط پرداخت | Western Union, T/T |
| قابلیت ارائه | 10000 عدد برای موجودی معمولی |
| محل منبع | چین |
| جزئیات بسته بندی | کارتن |
|---|---|
| زمان تحویل | 2 روز کاری |
| شرایط پرداخت | Western Union, T/T |
| قابلیت ارائه | 10000 عدد برای موجودی معمولی |
| محل منبع | چین |
| شماره قطعه | 1750307764 01750301684 01750307764 1750301684 |
|---|---|
| استفاده شده در | Diebold Nixdorf DN200/DN200V/DN200H/DN450 |
| مبدا | Shunde، فوشان، گوانگدونگ |
| گارانتی | 90 روز |
| حمل و نقل | اکسپرس / دریا / هوا / کامیون |
| شماره قطعه | 01750206619 1750206618 1750206619 01750206618 |
|---|---|
| استفاده شده در | Diebold Nixdorf VS مدل DN490/DN250A/DN550VA/DN200/DN250/DN450 |
| مبدا | Shunde، فوشان، گوانگدونگ |
| گارانتی | 90 روز |
| حمل و نقل | اکسپرس / دریا / هوا / کامیون |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | پشتیبانی فنی ویدئو پشتیبانی آنلاین |
|---|---|
| گارانتی | 90 روز، 90 دیاس |
| مواد | فلز |
| محل اصل | چین |
| وضعیت | ژنریک جدید |