| شماره قطعه | 49253616000D 49-253616-000D |
|---|---|
| مدل | سری DN |
| شرط | جدید و اصلی |
| محصول | Diebold Opteva 5500 PRESENTER FL DRIVE SHAFT 49-253616-000D |
| حمل و نقل | ارسال به سراسر جهان از طریق Expree/Air/Sea در دسترس است |
| شماره قطعه | 49-248086-000A 49202790000A |
|---|---|
| مدل | سری DN |
| شرط | جدید و اصلی |
| محصول | Diebold Opteva 5500 Stacker Roller Shaft 49-202790-000A |
| حمل و نقل | ارسال به سراسر جهان از طریق Expree/Air/Sea در دسترس است |
| شماره قطعه | 49202790000A 49-202790-000A |
|---|---|
| مدل | سری DN |
| شرط | جدید و اصلی |
| محصول | Diebold Nixdorf Opteva Presenter SHAFT، XPRT IDLER ASSY |
| حمل و نقل | ارسال به سراسر جهان از طریق Expree/Air/Sea در دسترس است |
| پ.ن | 49253631000E |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | دیبولد شفت درایو TRANSPORT SHAFT |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاصی داره |
| راه حمل و نقل | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |
| پ.ن | 49202790000A |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | مونتاژ بیکار حمل و نقل شفت دیبولد |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاصی داره |
| راه حمل و نقل | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |
| پ.ن | 49248086000A |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | داربست رولر Diebold 5500 |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاصی داره |
| راه حمل و نقل | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |
| پ.ن | 49253616000D |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | Diebold DRIVE SHAFT PRESENTER FL |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاصی داره |
| راه حمل و نقل | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |
| پ.ن | 49253631000B |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | DRV حمل و نقل گودال Diebold |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاصی داره |
| راه حمل و نقل | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |
| پ.ن | 01750359088 |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | Diebold CHD-DIP ICM375-3R2790 Basic |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاصی داره |
| راه حمل و نقل | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |
| پ.ن | 49254764000F |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | Diebold UCC UNIT ELU |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاصی داره |
| راه حمل و نقل | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |