| سازگاری | مدل های خودپرداز فوجیتسو |
|---|---|
| استفاده شده در | ماشین فجیلسو |
| مواد | پلاستیک و فلز با عیار بالا |
| تحویل | 2-7 روز پس از دریافت پرداخت |
| مبدا مکان | چین |
| سازگاری | مدل های خودپرداز فوجیتسو |
|---|---|
| استفاده شده در | ماشین فجیلسو |
| مواد | پلاستیک و فلز با عیار بالا |
| تحویل | 2-7 روز پس از دریافت پرداخت |
| مبدا مکان | چین |
| سازگاری | مدل های خودپرداز فوجیتسو |
|---|---|
| استفاده شده در | ماشین فجیلسو |
| مواد | پلاستیک و فلز با عیار بالا |
| تحویل | 2-7 روز پس از دریافت پرداخت |
| مبدا مکان | چین |
| سازگاری | مدل های خودپرداز فوجیتسو |
|---|---|
| استفاده شده در | ماشین فجیلسو |
| مواد | پلاستیک و فلز با عیار بالا |
| تحویل | 2-7 روز پس از دریافت پرداخت |
| مبدا مکان | چین |
| سازگاری | مدل های خودپرداز فوجیتسو |
|---|---|
| استفاده شده در | ماشین فجیلسو |
| مواد | پلاستیک و فلز با عیار بالا |
| تحویل | 2-7 روز پس از دریافت پرداخت |
| مبدا مکان | چین |
| سازگاری | مدل های خودپرداز فوجیتسو |
|---|---|
| استفاده شده در | ماشین فجیلسو |
| مواد | پلاستیک و فلز با عیار بالا |
| تحویل | 2-7 روز پس از دریافت پرداخت |
| مبدا مکان | چین |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | پشتیبانی فنی ویدئو پشتیبانی آنلاین |
|---|---|
| گارانتی | 90 روز، 90 دیاس |
| مواد | نمایش تصویر |
| محل اصلی | چین |
| وضعیت | ژنریک جدید |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | پشتیبانی فنی ویدئو پشتیبانی آنلاین |
|---|---|
| گارانتی | 90 روز، 90 دیاس |
| مواد | نمایش تصویر |
| محل اصلی | چین |
| وضعیت | ژنریک جدید |
| پ.ن | KD20049-B91XKD |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | ماژول بازیافت ارز چند کاست فوجیتسو G60A |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاص دارد |
| راه باربری | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |
| پ.ن | فوجیتسو G60A |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | ماژول بازیافت ارز چند کاست فوجیتسو G60A |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاص دارد |
| راه باربری | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |