| پ.ن | A004605 |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | NMD |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاص دارد |
| راه باربری | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |
| پ.ن | A004606 |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | قاب بیرونی NMD، NF 300 |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاص دارد |
| راه باربری | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |
| پ.ن | A006857 |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | NMD Cash Dispenser NT100 PCB Assembl |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاص دارد |
| راه باربری | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |
| پ.ن | A008647 |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | راهنمای نوت NMD، آسی بیرونی پایین، ND200l |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاص دارد |
| راه باربری | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |
| پ.ن | A008680 |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | گیبل NMD، سمت چپ SP، SPF 200 |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاص دارد |
| راه باربری | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |
| پ.ن | A008681 |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | NMD Cab1e، SP سمت راست، SPF 200 |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاص دارد |
| راه باربری | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |
| پ.ن | 2C160000000313 |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | سر حرارتی سفارشی VKP80III |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاصی داره |
| راه حمل و نقل | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |
| پ.ن | فوجیتسو G60A |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | ماژول بازیافت ارز چند کاست فوجیتسو G60A |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاص دارد |
| راه باربری | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |
| پ.ن | KD20049-B91XKD |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | ماژول بازیافت ارز چند کاست فوجیتسو G60A |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاص دارد |
| راه باربری | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |
| پ.ن | GF0307 |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | ماژول بازیافت ارز چند کاست فوجیتسو G60A |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاص دارد |
| راه باربری | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |