| پ.ن | 2C160000000313 |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | سر حرارتی سفارشی VKP80III |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاصی داره |
| راه حمل و نقل | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |
| پ.ن | فوجیتسو G60A |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | ماژول بازیافت ارز چند کاست فوجیتسو G60A |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاص دارد |
| راه باربری | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |
| پ.ن | KD20049-B91XKD |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | ماژول بازیافت ارز چند کاست فوجیتسو G60A |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاص دارد |
| راه باربری | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |
| پ.ن | GF0307 |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | ماژول بازیافت ارز چند کاست فوجیتسو G60A |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاص دارد |
| راه باربری | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |
| پ.ن | KD03234-C520 |
|---|---|
| بندر حمل و نقل | گوانگ ژو |
| کلمات کلیدی | فوجیتسو F53 F56 بیل کاست نقدی |
| ابعاد | بستگی به قسمت خاص دارد |
| راه باربری | DHL، Fedex، EMS، TNT، و غیره |
| اعداد مدل | 4450761208 445-0761208 |
|---|---|
| دسته بندی | ارائه دهنده ATM NCR S2 |
| کلمه کلیدی | 4450761208 445-0761208 NCR S2 Presenter R/A FRU مدل کامل و قطعات یدکی |
| وضعیت | موجود است |
| تایپ کنید | قطعات ATM |
| شماره قطعه | 1750228920 01750228920 |
|---|---|
| استفاده شده در | Wincor Nixdorf PC280 |
| مبدا | Shunde، فوشان، گوانگدونگ |
| گارانتی | 90 روز |
| حمل و نقل | اکسپرس / دریا / هوا / کامیون |
| استفاده شده در | سری Diebold Nixdorf RM4 |
|---|---|
| موجودی | در انبار |
| زمان سرب | 1 روز |
| کلیدواژه | 01750370512 Diebold Nixdorf EXTRACTOR SHAFT VS IV ASSD. ROHS DSU (RM4) 1750291752 DSU Dispense Stack |
| نصب و راه اندازی | حرفه ای توصیه می شود |
| استفاده شده در | مدل Diebold Nixdorf RM4 VS |
|---|---|
| موجودی | در انبار |
| زمان سرب | 1 روز |
| کلیدواژه | 01750349990 Diebold Nixdorf RM4 VS مدل کانتر چرخشی شفت در مقابل Assy 1750349990 |
| نصب و راه اندازی | حرفه ای توصیه می شود |
| جزئیات بسته بندی | کارتن |
|---|---|
| زمان تحویل | 5-8 روز کاری |
| شرایط پرداخت | T/T |
| قابلیت ارائه | 100 عدد |